Czas realizacji zamówienia


Każdy towar dostępny w naszym sklepie w przypadku płatności przelewem lub płatności online wysyłamy do 24 godzin po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie (dotyczy dni roboczych od poniedziałku do piątku).

 

Paczkomaty InPost (preferowana przez nas forma wysyłki) - przesyłka znajdzie się w wybranym przez ciebie Paczkomacie zazwyczaj do 2 dni roboczych od momentu nadania.

 

Przesyłki dostarczane firmą kurierską - czas dostawy zależy od rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych.

 

 

PRE-ORDER czyli PRZEDSPRZEDAŻ:

Towary oznaczone jako PRE-ORDER lub przedsprzedaż wysyłane są w terminie określonym przy danym towarze, z zaznaczeniem iż niezależnie od nas termin ten MOŻE ULEC ZMIANIE (jest to najczęściej spowodowane opóźnieniem producenta czy dystrybutora).

Zamówienia przedpremierowe - dotyczą produktów, które nie są jeszcze dostępne, ale możemy je zamówić dla naszych klientów jeszcze przed premierą. Dzięki temu możecie Państwo zrobić sobie rezerwację na dany produkt, który zostanie do Państwa wysłany niezwłocznie gdy go tylko otrzymamy (najpóźniej na następny dzień roboczy od pojawienia się w naszym sklepie).

Warto wiedzieć, iż większość produktów kolekcjonerskich ma nakład limitowany i po oficjalnej premierze nie zawsze jest dostępna, dlatego dokonując u nas rezerwacji produktu z działu PRE-ORDER zapewniacie sobie Państwo otrzymanie danego towaru.

W przypadku kiedy producent lub dystrybutor nie jest w stanie wywiązać się ze zobowiązania dostarczenia danego produktu przedsprzedażowego do naszego sklepu, a produkt został już z góry opłacony przez klienta - nastąpi niezwłoczny zwrot środków wpłaconych przez klienta za dany produkt.

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl