Punkty lojalnościowe

Każdej zarejestrowanej osobie, która posiada konto na stronie piekneibestie.pl przyznawane są punkty lojalnościowe, za dokonywane zakupy.

Aby punkty zostały dodane do konta użytkownika należy być zalogowanym podczas robienia zakupów. Punkty zostaną dopisane do konta w momencie, kiedy zamówienie zostanie opłacone. W przypadku gdy klient anuluje dane zamówienie lub dokona zwrotu zakupionych produktów, przyznane wcześniej punkty zostaną odjęte.

Za każdy wydany pełen 1 PLN (jeden polski złoty) dodawane jest 10 punktów lojalnościowych.

Ponadto aby otrzymać dodatkowe 500 punktów - wystarczy zapisać się do naszego newslettera, dzięki któremu otrzymacie Państwo informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Punkty przyznawane są na czas nieokreślony. W dowolnym momencie klient może sprawdzić stan punktów w zakładce MOJE KONTO, w dolnej części "Panelu klienta". Poniżej sumy punktów, w każdej chwili mamy możliwość przejścia do listy produktów, które możemy wymienić za punkty.

Punkty lojalnościowe mogą być w każdej chwili wymienione na dowolne produkty ze sklepu piekneibestie.pl. 200 punktów przelicza się na 1 PLN. Za każdy wymieniany za punkty produkt jest pobierana opłata w wysokości 0,01 PLN (jeden polski grosz). Zgromadzone punkty można wymieniać wyłącznie przy okazji dokonywania płatnych zakupów w sklepie.

 

Teraz krótkie podsumowanie tego co powyżej:

1) załóż konto

2) zapisz się do newslettera +500 pkt

3) podczas zakupów bądź zalogowany na swoim koncie

4) za wydane 1 PLN otrzymasz 10 pkt

5) punkty nie przepadają wraz z upływem czasu

6) na swoim koncie masz zawsze wgląd do ilości zgromadzonych punktów

7) jeżeli nie wierzysz to sprawdź sam - bądź aktywnym klientem a zgromadzone punkty szybko wymienisz na fajne figurki

 

życzymy powodzenia

Piękne i Bestie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl